DOPRAVA A POŠTOVNÉ NAD 2999 KČ ZDARMA.

Cartridge

3 ratings
1 289 Kč 889 Kč from 889 Kč
ml
Příchuť
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

 

Category: Vapovaní

 

CARTRIDGE

Vaping je nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak použit CBD. Má druhou nejvyšší biologickou vstřebatelnost a to cca 70% ve srovnání s kouřením, které poskytuje pouze 30%. Vaping je nepochybně zdravější způsob, jak využívat výhod CBD, protože je bez kouře. Cartridge obsahují širokospektrální destilát s přírodními terpeny, aby se maximalizovaly účinky CBD. Destilát neobsahuje umělé příchutě, ale díky přírodním terpenům poznáte výjimečnou chuť rostliny.

 

PŘÍCHUŤ

Blueberry cookies 

Lemon Haze

Sativa Mix

Zkittles

 

OBSAH

CBD ~ 80 %

0,5ml

1ml

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Doručení obvykle trvá 1 až 3 pracovní dny od přijetí zásilky a následném odeslání. V případě platby převodem se dodací lhůta může prodlužit o čas potřebný k převodu prostředků, obvykle o 1 až 2 dny.

 

Jak je podle  § 5 - zákona č. 167/1998 Sb. známo - se nevyžaduje povolení k zacházení a to k získávání, skladování a zpracování rostlin konopí, které mohou obsahovat nejvíce 0,3 % látek ze skupiny tetrahydrokanabinolů, a to pouze konopí k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým, jakož i k obchodu s konopím za těmito účely.

Za těmito účely jsi můžete v pohodlí domova připravit z našeho konopí výrobky, určené třeba k osvěžení nebo skrášlení domacnosti . 

Poskytujeme informativní charakter o produktech a jejích vlastnostech. Popisem podáváme nezávazné informace o výrobku a jeho vyhotovení. V žádném případě se nesnažíme nabádat k jejich užívání nebo konzumaci. Produkty jsou určeny pro další spracovaní k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým.

Výtažek z technického konopí(Hemp) není v žádném případě výtažek z marihuany. Produkty jsou vyráběny z odrůdy Finola registrované a zákonem povolené v EU.