DOPRAVA A POŠTOVNÉ NAD 2999 KČ ZDARMA.

Vapovací pero

3 ratings
489 Kč

 

Category: Vapovaní

 

VAPOVACÍ PERO - VAPE PEN CCELL M3

CCell M3 je jedna z nejspolehlivějších baterií vape pen, kterou trh nabízí. Všechny naše produkty CCell s autentickou značkou. Mezi klíčové vlastnosti patří:

 

•   při použití stejného cartridge jsou baterie Ccell schopné poskytnout o 25% větší objem páry ve srovnání s jinými značkami

•   jednoduché ovládaní 

•   aktivace bez knoflíků - po nasazení cartridge jednoduše zlehka potáhněte

   USB nabíječka je součástí balení

•   světlo na dně s logem „C“ se rozsvítí při použití

•   univerzální závitování 510 funguje s jakoukoli cartridge CCell

•   350 mAh, 3,7 voltů

•   rozměr 10.5 x 76.4mm

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Doručení obvykle trvá 1 až 3 pracovní dny od přijetí zásilky a následném odeslání. V případě platby převodem se dodací lhůta může prodlužit o čas potřebný k převodu prostředků, obvykle o 1 až 2 dny.

 

Jak je podle  § 5 - zákona č. 167/1998 Sb. známo - se nevyžaduje povolení k zacházení a to k získávání, skladování a zpracování rostlin konopí, které mohou obsahovat nejvíce 0,3 % látek ze skupiny tetrahydrokanabinolů, a to pouze konopí k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým, jakož i k obchodu s konopím za těmito účely.

Za těmito účely jsi můžete v pohodlí domova připravit z našeho konopí výrobky, určené třeba k osvěžení nebo skrášlení domacnosti . 

Poskytujeme informativní charakter o produktech a jejích vlastnostech. Popisem podáváme nezávazné informace o výrobku a jeho vyhotovení. V žádném případě se nesnažíme nabádat k jejich užívání nebo konzumaci. Produkty jsou určeny pro další spracovaní k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým.

Výtažek z technického konopí(Hemp) není v žádném případě výtažek z marihuany. Produkty jsou vyráběny z odrůdy Finola registrované a zákonem povolené v EU.