DOPRAVA A POŠTOVNÉ NAD 2999 KČ ZDARMA.

Vitality

3 ratings
2 389 Kč

 

 

Analýza - certifikát

Category: Vitality

 

SPECIÁLNÍ OLEJ VITALITY RADY HERO

Pokud si chcete udržet dostatečnou životní vitalitu, je vhodné správně pečovat o organismus. Přinášíme Vám produkt nabitý spektrem všech potřebných kanabinoidů pro zlepšení celkového stavu organizmu. Cesta jak znovu získat zdraví, sílu a vitalitu pro každodenní život. 

Nechali jsme ho přirozeně neochucený, takže chutná přírodně neutrálně, trochu jako samotná rostlina. Významná je především jeho mírně tmavší jantarová barva a nezaměnitelná konopná chuť. Takže se může zdát, že cítíte citrusovou příchuť našeho LEMON HAZE. 

Tinktura je širokospektrální CBC, CBD, CBG a CBN olej, což znamená, že obsahuje jak CBC, CBD, CBG a CBN tak řadu dalších zdraví prospěšných sloučenin, vyskytujících se v konopí, jako jsou vitamíny, minerály, omega 3-6-9 mastné kyseliny, chlorofyly, terpeny, flavonoidy a stopové prvky ostatních kanabinoidů.

Při zpracování používáme jako nosič složku kokosového oleje nazývanou MCT (Middle Chain Triglycerides), který tělo absorbuje rychleji než jiné tuky a také jej snadno přeměňuje na potřebnou energii. 

 

SLOŽENÍ

MCT panenský kokosový olej, extrakt z konopí (vitamíny, minerály, omega 3-6-9 mastné kyseliny, chlorofyly, terpeny, flavonoidy a stopové prvky dalších kanabinoidů). Izoláty: CBC, CBD, CBG a CBN. 

Neutrální a přírodní příchuť podle použité odrůdy.

 

ÚČINEK

•    mírně sedativní účinky 

•    napomáha při poruchách spánku

    zvyšuje celkovou kvalitu spánku

    antibakteriální

    reguluje správnou funkci neurotransmiterů

    zdravé fungování mozku

    regenerace organizmu a svalstva

    pomáhá odstraňovat depresi

•    snižuje duševní napětí a stavy úzkost

    zmírňuje chronickou bolest a zánět

    snižuje oxidační stres

    reguluje krevní tlak

 

OBSAH

CBC ~ 6 % - 600 mg / 10ml

CBD ~ 6 % - 600 mg / 10ml

CBG ~ 6 % - 600 mg / 10ml

CBN ~ 6 % - 600 mg / 10ml

THC < 0,2 %

 

Balení 10ml.

 

MANIPULACE

Skladujte na chladném a suchém místě.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Lahvičku před použitím pořádně protřepejte.

Přítomnost usazeniny je známkou kvality oleje.

Uchovávejte mimo dosahu dětí.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Doručení obvykle trvá 1 až 3 pracovní dny od přijetí zásilky a následném odeslání. V případě platby převodem se dodací lhůta může prodlužit o čas potřebný k převodu prostředků, obvykle o 1 až 2 dny.

 

Jak je podle  § 5 - zákona č. 167/1998 Sb. známo - se nevyžaduje povolení k zacházení a to k získávání, skladování a zpracování rostlin konopí, které mohou obsahovat nejvíce 0,3 % látek ze skupiny tetrahydrokanabinolů, a to pouze konopí k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým, jakož i k obchodu s konopím za těmito účely.

Za těmito účely jsi můžete v pohodlí domova připravit z našeho konopí výrobky, určené třeba k osvěžení nebo skrášlení domacnosti . 

Poskytujeme informativní charakter o produktech a jejích vlastnostech. Popisem podáváme nezávazné informace o výrobku a jeho vyhotovení. V žádném případě se nesnažíme nabádat k jejich užívání nebo konzumaci. Produkty jsou určeny pro další spracovaní k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým.

Výtažek z technického konopí(Hemp) není v žádném případě výtažek z marihuany. Produkty jsou vyráběny z odrůdy Finola registrované a zákonem povolené v EU.